Site logo
Opis

Diehl Metering jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu umożliwiamy przedsiębiorstwom użyteczności publicznej, gminom i przemysłowi przejęcie kontroli nad ich infrastrukturą, wnosząc nową jakość do sposobu, w jaki zarządzają wodą i energią. .

Nasza szeroka gama usług i rozwiązań obejmuje analizy oparte na danych, łączność IoT, w pełni elastyczne oprogramowanie i bezproblemowe inteligentne pomiary. Wykorzystujemy również sztuczną inteligencję, aby zwiększyć wydajność i zapewnić naszym klientom oszczędności.

Jesteśmy firmą rodzinną o międzynarodowym zasięgu. Dumni z tego, że utrzymujemy nasze podstawowe zasady jakości, niezawodności i bliskości z klientem, jednocześnie aktywnie kształtując lepszą przyszłość dla naszych klientów i społeczności, którym służą. Nasze podejście to myślenie globalne i działanie lokalne. Przewidując trendy i pozostając zwinni, dostosowujemy i rozwijamy naszą strategię z naszymi klientami i dla nich.

Wspierając ich długoterminowy wzrost, przyczyniamy się również do zrównoważonego rozwoju planety, tworząc innowacje, które umożliwiają naszym klientom coraz lepsze wykorzystanie zasobów naturalnych, na których wszyscy polegamy.

Nasza wizja

Ponieważ globalne trendy w coraz większym stopniu wpływają na naszą planetę, wierzymy, że naszym obowiązkiem jest pomaganie wszystkim w budowaniu lepszego świata. Nieustannie opracowujemy nowe sposoby, aby pomóc ludziom w bardziej efektywnym zarządzaniu wodą i energią. Naszą wizją jest innowacja oraz zrównoważona przyszłość.

Nasza misja

Opieramy naszą misję na trzech filarach. Po pierwsze tworzymy wartości dla naszych klientów w długiej perspektywie czasowej. Po drugie umożliwiamy naszym ludziom wzrost i rozwój. Po trzecie tworzymy zrównoważony wzrost z korzyścią dla każdego wewnątrz i poza organizacją. W ten sposób osiągamy pozytywny wpływ na społeczeństwo oraz środowisko naszej planety.

Nasza kultura korporacyjna

W Diehl Metering jesteśmy zorientowani na ludzi. Zaufanie i współpraca są fundamentem naszych relacji z klientami, pracownikami i kontrahentami. Wierzymy, że jesteśmy w stanie dać każdemu wolność oraz motywację do osiągnięcia celów.

Nasz biznes

Jesteśmy pionierem inteligentnych rozwiązań i usług w zakresie wody i energii cieplnej. Poprzez innowacje, digitalizację i personalizację umożliwiamy naszym klientom wprowadzić trwałe zmiany, zniwelować koszty oraz tworzyć bardziej zrównoważone sieci.

Lokalizacja
Obserwuj nas
Obecnie zamknięte
Godziny otwarcia dzisiaj: 09:00 - 16:00
 • Poniedziałek

  09:00 - 16:00

 • Wtorek

  09:00 - 16:00

 • Środa

  09:00 - 16:00

 • Czwartek

  09:00 - 16:00

 • Piątek

  09:00 - 16:00

 • Sobota

  14:00 - 12:45

 • Niedziela

  Obecnie zamknięte

 • 2024-05-22 16:18 czas lokalny

Kategorie
Kontakt


 • Nie ma jeszcze komentarzy.
 • Dodaj opinię